Pokos.kiev.ua > Аерація газону

Аерація газону

Наша компанія «Pokos.kiev.ua» пропонує послуги з аерації газонів, внесення добрив у ґрунт для кращого зростання трав’янистого покриву, підсів та посів насіння різних видів трав’яного шару, для приватників та комунальних підприємств, з різною площею та з різним ступенем занедбаності. Комплексний догляд газону.

Працюємо з приватниками та комунальними підприємствами!

Площа виїзду
Виїзд

 

Послуги з аерації газону, комплексний догляд

Виконуємо термінові замовлення ціна договірна

ПослугаЦіна, грнОдиниця виміру
Аерація газону/скарифікація600,00сотка
Вичісування газону450,00сотка
Внесення добрив100,00сотка
Посів, підсів трави200,00сотка

*У вартість місячного пакету з догляду за газоном входить вивезення рослинних залишків, кілометраж не враховано, ціна вказана за умови робіт у повному обсязі за місяць

Форми оплати готівковий та безготівковий розрахунок!

 

З настанням весни кожен власник саду стикається з проблемою прибирання придворової території. Щоб газон викликав справжнє захоплення сусідів та радував око важливо проводити такі заходи як аерація та вертикуція. Домогтися ідеального стану трави виключно самотужки часом буває дуже складно. Тому рекомендуємо не витрачати нерви, а заздалегідь звернутися до наших професіоналів, які надають послуги з вичісування газону як у межах Києва, так і в інших районах. Якість роботи та ціни вас приємно здивують.

Особливості вертикуції

Вертикуція (чісування) вважається одним із найбільш трудомістких етапів весняних робіт зі збирання саду. Чим якісніший працівник проведе процедуру вичісування, тим зеленішим буде зелений покрив влітку. Це пов’язано з тим, що торішня трава крім того, що обмежує зростання молодих рослин, а ще стає джерелом різних захворювань.

Використовувати як матеріал для добрива траву, що перепріла, не рекомендується. У цьому випадку може розвинутись грибок, який здатний знищити весь газон. Краще довірити процедуру вичісування фахівцям, тому що при недотриманні всіх правил вертикуції зростання трави порушується, спостерігається пожовтіння і в цілому газон виглядає неохайно. Після вичісування газону проводиться другий етап догляду – аерація.

Що потрібно знати про аерацію

Аерація або як ще називають провітрювання являє собою процедуру вилучення частини грунту, спрямовану на омолодження трав’яного покриву. Аерація газону забезпечує кращу подачу повітря, води та інших необхідних речовин безпосередньо до коріння рослин. На практиці це виглядає як проколювання дерну по всій газонній ділянці, що супроводжується видаленням трав’янистої повсті.

Насамперед аерація показана власникам газонів з важким і ущільненим ґрунтом. Зрештою газон стає свіжим, яскраво-зеленим. З проведенням аерації усувається проблема прикореневої гнилі та фузаріозу, а в комплексі з вертикуцією, піскуванням та внесенням добрив прискорюється зростання трави, зміцнюється імунна система газону.

Коли необхідно проводити догляд

Аерація, як правило, проводиться один раз на рік, за умови, що ділянка до цього була доглянута. Час для аерації підбирається залежно від типу газонної трави, орієнтуючись період активного зростання. Найчастіше процедура призначається навесні, після того, як остаточно зійде сніг і грунт повністю просохне. Після аерації земля додатково підживлюється добривами. Не рекомендується проводити аерацію пізньої осені або взимку, оскільки ефект від процедури в період активних морозів буде негативним і упорядкувати газон навесні буде складніше. Наші спеціалісти не лише якісно виконують роботу, а й зможуть індивідуально розробити план аерації на сезон. Не

Ціни на послуги

Тариф на проведення послуг розраховується залежно від складності роботи, площі та віддаленості від Києва. Наші ціни є одними з найдоступніших на ринку садово-паркових послуг, тому мати гарний та доглянутий газон може дозволити собі практично кожен мешканець столиці. Ознайомитись з цінами можна у таблиці.

Як зробити замовлення?

Оформити замовлення ви можете на нашому сайті, скориставшись спеціальною формою нижче

Косим газони

Замовляйте

..або надішліть запит через форму, розташовану нижче