Покіс трави та догляд за садовою ділянкою Київ

Наша компанія «Pokos.kiev.ua» пропонує послуги зі стрижки газонів приватників та комунальних територій, з різною площею та з різним ступенем занедбаності. Комплексний догляд газону. Кошення будь-яких ділянок, будь-яких площ та типів газонів.

Ми раді запропонувати всім нашим постійним та новим клієнтам додаткові послуги, що надаються нашою командою професіоналів.
Для полегшення в обслуговуванні та підтримці Вашого газону у відмінному стані ми пропонуємо вам стрижку трави та аерацію ґрунту нашими працівниками.

У зимовий період за допомогою професійної техніки, прибирання снігу на ділянках присадибних площ, доріжок біля будинків, під’їздів та парковок.

Трава чи сніг?

 

Площа виїзду
Покіс трави та догляд за садовою ділянкою Київ

Працюємо з приватниками та комунальними підприємствами!

Замовляйте

Надіслати запит через форму:

  Наведіть свій газон у порядок за лічені миті. Ми позбавимо вас від рутинних щотижневих покосів нової трави на вашій ділянці або газоні різних площ і ступенів занедбаності. Наші працівники легко впораються з будь-яким завданням – можете бути впевнені, що ми зробимо все в кращому вигляді. Найкращі ціни на всі види послуг, найкраща європейська техніка для роботи з ділянками газону будь-яких розмірів. Ви гідні лише найкращого!

  Скід трави: чому варто доглядати газон?

  Давайте розглянемо основні причини регулярного догляду за вашою ділянкою, а саме газоном:

  • Швидко росте трава. Некошена ділянка, відразу ж стає занедбаною. Це означає, що він втрачає привабливий вигляд і на ньому можуть з’являтися небажані бур’яни або інша різна рослинність, що паразитує. Постійний підкіс новозрослої трави допомагає тримати вашу ділянку в чистоті та естетичному порядку!
  • Висока та постійна зайнятість на ділянці в період зростання. Кожен господар знає, скільки йде часу на прохід газоном з газонокосаркою або великою ділянкою з мотокосою для одноразового покосу трави або стрижки газону. Наша компанія допомагає всім господарям витратити цей час на щось корисніше, а всі турботи з косіння та вивезення сміття ми беремо на себе!
  • Максимальний ризик пожежі. Варто сказати, що літня спека швидко висушує траву і, як наслідок, шанс пожежі значно збільшується. Не запускайте свою ділянку.
  • Вартість послуг з кошіння трави. Ми тримаємо ціни на невисокому рівні, тому вони доступні для всіх наших нових та постійних клієнтів. Вам не доведеться наймати садівника чи штатного співробітника для сезонної роботи з догляду за газоном!
  • Естетичний вигляд створить атмосферу затишку та вашого добробуту!

   

  Послуги садівника: як зробити це найбільш ефективно?

  Зверніть увагу, що наші фахівці та професіонали виробляють покіс трави виключно високоякісною технікою:

  1. Бензинова мотокоса. Підходить для косіння великих ділянок з нерівними поверхнями, де є великі перепади по землі і можуть траплятися стороння, не трав’яниста рослинність. Також за рахунок коси може проводитись фінальна підготовка вашої ділянки.
  2. Газонокосарки. Вигляд обладнання залежить від розміру вашої ділянки. Ми використовуємо як побутові, так і професійні моделі. Ви гарантовано залишитеся задоволені результатом.
  3. Тримери – використовуються для невеликих підкосів у важкодоступних місцях для косарок або для невеликих майданчиків із травою.
  4. Садові трактори. Використання подібного обладнання виконується на великих ділянках, від 10 соток, за допомогою міні-трактора ми в найкоротші терміни зробимо презентабельною будь-яку за складністю ділянку!

  Наші послуги садівника підійдуть кожному клієнту, який звик цінувати свій час та отримувати естетичне задоволення від красивої та доглянутої ділянки газону біля свого заміського будинку. Гарантуємо – результат буде найвищого класу!